High quality and durable centre table set! It is the perfect choice for your home with its gold PVC tape covered edges, sturdy metal legs and easy installation.
Vanaf € 3/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 3026
* A Total of 4 Pieces of Coffee Table and 3rd Nesting Coffee Table are Delivered..
* Used The material has TSE, European Union EN, ISO 9001 and FSC certificates.
* Feet are 1st quality Metal.
* The packages include all necessary screws and accessories for easy installation.
* The product is very easy to install. You can easily install it with simple hand tools.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Wire Foot |
| Breedte | 52 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Medium Coffee Table Features Length: 90cm Width: 50cm Height: 43cm Nesting Coffee Table Features Diameter Large: Width: 37 cm Length: 28 cm Medium: Width: 37 cm Length: 44.5 cm Small: Width: 37 cm Length: 60 cm Height Large: 55cm Medium: 51cm Small: 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













