Kaliteli profilden üretilen bu 5 raflı kitaplık, yonga levha rafları ve kolay kurulum için montaj parçalarıyla gelir. Özenle paketlenmiş olarak gönderilir.
Vanaf € 5/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 7001
🏠 5 Raflı Kitaplık

Kaliteli profilden üretilen bu 5 raflı kitaplık, yonga levha rafları ve kolay kurulum için montaj parçalarıyla gelir. Özenle paketlenmiş olarak gönderilir.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürün 1.Kalite profilden üretilmiştir
- ✔️ Raflar 1.Kalite yonga levhadır
- ✔️ Paket içeriği: 1 adet 5 raflı kitaplık ve montaj parçaları. (vida ve baglantı parçaları) Ürün demonte olarak gönderilmektedir
- ✔️ Kolay kurulum için paket içinde şema ve montaj parçaları bulunmaktadır
- ✔️ Ürünlerimiz 1.Kalite dopel kolide özenli bir şekilde tarafınıza gönderilmektedir
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| YÜKSEKLİK | 180 CM |
| EN | 66 CM |
| GENİŞLİK | 34 CM |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 355 cm |
| Diepte | 183 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 176 kg |
| Ürün Ölçüleri: YÜKSEKLİK: 180 CM EN:66 CM GENİŞLİK:34 CM | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst












