Paar bijzettafels voor bankleuning. Ruimtebesparend vebunden mit functioneel.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 15,65
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 35x10x57cm
Samenstelling Suntalam
Gewicht 3 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 6071D
🛋 Set van 2 Ovale Bijzettafels
Set van 2 tafeltjes speciaal ontworpen om aan de leuningen van de bank te bevestigen (10-30 cm). Slimme oplossing.
Samenstelling: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Breedte | 35 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 57 cm |
| Gewicht | 3 kg |
| Blad: 20x35 cm. Metalen houder. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











