Ruimtebesparende wandkapstok met plankje en twee haken. Hoogwaardige melamine.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 10,37
Color:
1
Vanaf € 1/maand
Afmetingen 355x36x5cm
Samenstelling Suntalam
Gewicht 14 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 145
🧥 Ronde Wandkapstok met Plank
Decoratieve wandkapstok met een ronde basis, een ovale plank en twee haken. Ideaal voor de hal.
Samenstelling: Suntalam
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Material | Suntalam |
| Breedte | 355 cm |
| Diepte | 36 cm |
| Hoogte | 5 cm |
| Gewicht | 14 kg |
| Diameter basis: 34 cm. Plank: 23,2 x 15 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











