Dayanıklıkla tasarlanmış bu şık PVC bantlı ve kaliteli metal ayaklı yan sehpa, eviniz için mükemmel bir ektir. Kolay kurulumu ve ile alanınızı zahmetsizce tamamlayacaktır.
Vanaf € 2/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 6011
🛋 Metal Yan Sehpa Komodin - 45x33x55 cm

Dayanıklıkla tasarlanmış bu şık PVC bantlı ve kaliteli metal ayaklı yan sehpa, eviniz için mükemmel bir ektir. Kolay kurulumu ve ile alanınızı zahmetsizce tamamlayacaktır.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Kenarları 1. sınıf özel imal edilmiş PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Ayaklar 1.kalite Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır.Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Aksesuarlar dahil değildir.Yalnızca yan sehpa gönderimi yapılmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst Tabla Boy | 45cm |
| En | 33cm |
| Yükseklik | 55cm |
| Alt Tabla Boy | 29cm |
| En | 25cm |
| Alt Raf ile Üst Raf Arası Mesafe | 20cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Üst Tabla Boy: 45cm En: 33cm Yükseklik: 55cm Alt Tabla Boy: 29cm En: 25cm Alt Raf ile Üst Raf Arası Mesafe: 20cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











