De moderne en stijlvolle Ellips salontafel is vervaardigd van hoogwaardige materialen. Met 2 kleuropties voegt deze tafel stijl toe aan uw interieur. Veilig geleverd dankzij de speciale verpakking.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 23,51
Color:
1
Vanaf € 2/maand
Afmetingen 51x10x92cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 2010
🛋 Houten Gouden Salontafel Ellips - 90x50x42 cm

De moderne en stijlvolle Ellips salontafel is vervaardigd van hoogwaardige materialen. Met 2 kleuropties voegt deze tafel stijl toe aan uw huis. Dankzij de speciale verpakking wordt deze veilig geleverd.


✅ Belangrijkste kenmerken
- ✔️ Ellips salontafel
- ✔️ Het product is gemaakt van 1e kwaliteit spaanplaat
- ✔️ Poten van gedraaid beukenhout
- ✔️ Onze producten zijn voorzien van een verwijderbare beschermfolie
- ✔️ Er wordt een speciaal beschermend verpakkingssysteem gebruikt voor de levering aan u
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 42cm |

Samenstelling: Particleboard
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Lathe Foot |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 92 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 42cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst
















