Hoogwaardige salontafel met metalen poten en PVC-randen, TSE-gecertificeerd. Inclusief schroeven en montagehandleiding voor eenvoudige installatie. Veilig geleverd in beschermende verpakking.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 21,55
Color:
1
Vanaf € 2/maand
Afmetingen 51x10x91cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 6 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 2061
🛋 Gouden Metalen Dubbel Goud Salontafel Vierkant - 90x50x42 cm

Hoogwaardige salontafel met metalen poten en PVC-randen, TSE-gecertificeerd. Inclusief schroeven en montagehandleiding voor eenvoudige installatie. Veilig geleverd in beschermende verpakking.


✅ Belangrijkste kenmerken
- ✔️ De randen zijn afgewerkt met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERDE ZWART-GOUDEN PVC-tape
- ✔️ Het gebruikte materiaal is voorzien van TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC certificaten
- ✔️ De poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ De pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor een eenvoudige installatie
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Er is een onderdeel op het product dat overeenkomt met het installatieschema voor een snelle en foutloze installatie
- ✔️ Er wordt een speciaal beschermd verpakkingssysteem gebruikt bij levering aan u
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 42cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Metal Leg |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 42cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst
















