Stijlvolle en moderne salontafel met randen afgewerkt met speciaal geproduceerde zwart-gouden banden. Gemaakt van hoogwaardige materialen en inclusief alle accessoires voor eenvoudige montage. Wordt veilig geleverd met stevige metalen poten en beschermende verpakking.





Vanaf € 2/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 2046
🛋 Gouden Draad Dubbel Goud Ellips Salontafel - 90x50x43 cm

Stijlvolle en moderne salontafel, de randen zijn afgewerkt met speciaal geproduceerde zwart-gouden banden. Gemaakt van hoogwaardige materialen en inclusief alle accessoires voor eenvoudige montage. Wordt veilig bij u geleverd met stevige metalen poten en een beschermende verpakking.


✅ Belangrijkste Kenmerken
- ✔️ Randen zijn afgewerkt met 1e klas SPECIAAL GEPRODUCEERDE ZWART-GOUDEN PVC-band
- ✔️ Gebruikt materiaal is voorzien van TSE, Europese Unie EN, ISO 9001 en FSC certificaten
- ✔️ Poten zijn van 1e kwaliteit metaal
- ✔️ Pakketten bevatten alle benodigde schroeven en accessoires voor eenvoudige installatie
- ✔️ De montage van het product is zeer eenvoudig. U kunt het gemakkelijk installeren met eenvoudig handgereedschap
- ✔️ Voor een snelle en foutloze installatie is er een onderdeel op het paneel dat overeenkomt met het installatieschema
- ✔️ Bij levering wordt een speciaal beschermd verpakkingssysteem gebruikt
📐 Productafmetingen
| Kenmerk | Waarde |
|---|---|
| Lengte | 90cm |
| Breedte | 50cm |
| Hoogte | 43cm |
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Wire Foot |
| Breedte | 51 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 6 kg |
| Afmetingen Lengte: 90cm Breedte: 50cm Hoogte: 43cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst

















