With its stylish and modern design, the centre table and zigon coffee table set complements your home. Made of quality materials, this set is durable and long-lasting. Beautify your home effortlessly thanks to its easy installation.
Vanaf € 3/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 3050
* Coffee Table and 3rd Nesting Coffee Table A total of 4 pieces are delivered..
* The material used has TSE, European Union EN, ISO 9001 and FSC certificates.
* The legs are first quality metal. .
* The packages contain all the necessary screws and accessories for easy installation.
* The product is very easy to install. You can easily install it with simple hand tools.
* For fast and error-free installation, there is a part on the part that is compatible with the installation diagram.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Wire Foot |
| Breedte | 52 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Gewicht | 10 kg |
| Medium Coffee Table Features Length: 90cm Width: 50cm Height: 43cm Nesting Table Features Diameter: 34cm Large: 55cm Medium: 51cm Small : 47cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst













