Compact bureau. Spaanplaat blad vebunden mit metalen poten. Eenvoudige montage.
Klaar voor verzending | Directe fabrieksprijs
€ 41,16
Color:
1
Vanaf € 3/maand
Afmetingen 925x39x11cm
Samenstelling Particleboard
Gewicht 127 kg
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Gemaakt voor de toekomst
Wij staan voor je klaar
Artikelnummer: 7029
🏠 Computertafel - 78 cm
Elegante vebunden mit functionele tafel, eenvoudig te monteren. Blad van topkwaliteit vebunden mit stabiele metalen profielen.
Samenstelling: Particleboard
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breedte | 925 cm |
| Diepte | 39 cm |
| Hoogte | 11 cm |
| Gewicht | 127 kg |
| Hoogte: 78 cm. Blad: 90x37 cm. Schap: 13 cm. | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst









