1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam raf ünitesi, 3 adet raf ve bağlantı vidaları ile birlikte gelir.
Vanaf € 1/maand
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending
Artikelnummer: 104
🧥 3 Raflı Dekoratif Duvar Rafı

1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam raf ünitesi, 3 adet raf ve bağlantı vidaları ile birlikte gelir.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Beyaz ön raf | uzunluk 60 cm genişlik 9,5 cm |
| Ahşap iç raf | uzunluk 50 cm genişlik 13 cm |

📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Samenstelling: Suntalam
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Material | Suntalam |
| Breedte | 135 cm |
| Diepte | 605 cm |
| Hoogte | 8 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Ürün Ölçüleri: *Beyaz ön raf: uzunluk 60 cm genişlik 9,5 cm *Ahşap iç raf: uzunluk 50 cm genişlik 13 cm | |
Verzending binnen 3-5 werkdagen
Wereldwijde verzending — Gemaakt voor de toekomst











