Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.
A partire da 1 €/mese
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale
Codice: 165
📐 3'lü Altın Oval Duvar Rafı

Birinci sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık raflar, sağlam montajı ve paket içeriğindeki her şeyle evinizi düzenlemenize yardımcı olur.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
- ✔️ Paket İçeriği: 3 Adet Raf 3 Adet Dübel 3 Adet Bağlantı Vidası


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composizione: Suntalam
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Suntalam |
| Larghezza | 19 cm |
| Profondità | 235 cm |
| Altezza | 65 cm |
| Peso | 95 kg |
| Ürün Ölçüleri: 23,2x15 cm | |
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale — Fatto per durare











