Şık ve modern orta sehpa, özel üretim siyah-altın bantlarla kenarları kaplıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, kolay kurulum için tüm aksesuarlar dahildir. Sağlam metal ayakları ve koruyucu ambalajı ile güvenli bir şekilde size ulaştırılır.
A partire da 2 €/mese
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale
Codice: 2047
🛋 Altın Tel Çift Altın Orta Sehpa Elips - 90x50x43 cm

Şık ve modern orta sehpa, özel üretim siyah-altın bantlarla kenarları kaplıdır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, kolay kurulum için tüm aksesuarlar dahildir. Sağlam metal ayakları ve koruyucu ambalajı ile güvenli bir şekilde size ulaştırılır.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM SİYAH-GOLD PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Ayaklar 1.kalite Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Size Ulaştırılırken Korunaklı Özel Ambalajlama Sistemi Kullanılmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Yükseklik | 43cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composizione: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Walnut |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Wire Foot |
| Larghezza | 51 cm |
| Profondità | 10 cm |
| Altezza | 91 cm |
| Peso | 6 kg |
| Ölçüler Boy: 90cm En: 50cm Yükseklik: 43cm | |
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale — Fatto per durare
















