Şık ve modern tasarımıyla evinizi tamamlayan orta sehpa ve zigon sehpa seti. Kaliteli malzemelerden üretilen bu set, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay kurulumu sayesinde zahmetsizce evinizi güzelleştirin.
A partire da 3 €/mese
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale
Codice: 3069
✨ Siyah Tel Çift Altın Sehpa Seti Kare - 90x50x43 cm

Şık ve modern tasarımıyla evinizi tamamlayan orta sehpa ve zigon sehpa seti. Kaliteli malzemelerden üretilen bu set, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kolay kurulumu sayesinde zahmetsizce evinizi güzelleştirin.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM SİYAH-GOLD PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Orta Sehpa ve 3.lü Zigon Sehpa Toplam 4 Parça Gönderim Sağlanmaktadır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Ayaklar 1.kalite Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Yükseklik | 43cm |
| Çap | 34cm |
| Büyük | 55cm |
| Orta | 51cm |
| Küçük | 47cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composizione: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Larghezza | 52 cm |
| Profondità | 10 cm |
| Altezza | 91 cm |
| Peso | 10 kg |
| Orta Sehpa Özellikleri Boy: 90cm En: 50cm Yükseklik: 43cm Zigon Sehpa Özellikleri Çap: 34cm Büyük: 55cm Orta: 51cm Küçük: 47cm | |
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale — Fatto per durare













