Centre table made of quality materials with durable PVC coated edges. Screws and accessories included for easy installation. Metal legs and easy assembly diagram ensure fast and error-free installation. Safe delivery with protective packaging.
A partire da 2 €/mese
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale
Codice: 2023
* The edges are covered with 1st class PVC tape.
* Used The material has TSE, European Union EN, ISO 9001 and FSC certificates.
* Feet are 1st quality Metal.
* The packages include all necessary screws and accessories for easy installation.
* The product is very easy to install. You can easily install it with simple hand tools.
* For fast and error-free installation, there is a part on the part that is compatible with the installation diagram.
* A Protective Special Packaging System is Used While Delivering to You. < /p>
Composizione: Particleboard
| Color | Walnut |
| Color | Bendir |
| Color | Walnut Square |
| Collections | Black Wire Foot |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Wire Foot |
| Larghezza | 51 cm |
| Profondità | 10 cm |
| Altezza | 91 cm |
| Peso | 6 kg |
| Dimensions Length: 90cm Width: 50cm Height: 43cm | |
Spedizione in 3-5 giorni lavorativi
Spedizione mondiale — Fatto per durare
















