Siyah-altın PVC bantlı şık orta sehpa ve 3'lü zigon sehpa seti, TSE ve Avrupa standartlarına uygun malzemelerden üretilmiştir. Metal ayakları ile sağlamdır ve kolay kurulum için tüm parçalar pakete dahildir.
À partir de 3 €/mois
Expédié sous 3-5 jours ouvrés
Livraison mondiale
Référence: 3047
✨ Kare Altın Tel Çift Altın Sehpa Seti - 90x50x43 cm

Siyah-altın PVC bantlı şık orta sehpa ve 3'lü zigon sehpa seti, TSE ve Avrupa standartlarına uygun malzemelerden üretilmiştir. Metal ayakları ile sağlamdır ve kolay kurulum için tüm parçalar pakete dahildir.


✅ Key Features
- ✔️ Kenarları 1. sınıf ÖZEL ÜRETİM SİYAH-GOLD PVC bant ile kaplıdır
- ✔️ Medium Sehpa ve 3.lü Zigon Sehpa Toplam 4 Parça Gönderim Sağlanmaktadır
- ✔️ Kullanılan malzeme TSE, Avrupa Birliği EN, ISO 9001 ve FSC belgelerine sahiptir
- ✔️ Leglar 1.quality Metaldir
- ✔️ Paketlerde kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Productün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz
📐 Product Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Boy | 90cm |
| En | 50cm |
| Height | 43cm |
| Large | En: 37 cm Boy: 28 cm |
| Medium | En: 37 cm Boy: 44,5 cm |
| Small | En: 37 cm Boy: 60 cm |
| Large | 55cm |
| Medium | 51cm |
| Small | 47cm |


📦 Shipping & Assembly
📌 Product flat-packed olarak protective packagingla gönderilir.
📌 Easy to assemble — with simple hand tools can be assembled.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Poids | 10 kg |
| Medium Sehpa Özellikleri Boy: 90cm En: 50cm Height: 43cm Zigon Sehpa Özellikleri Diameter Large: En: 37 cm Boy: 28 cm Medium: En: 37 cm Boy: 44,5 cm Small: En: 37 cm Boy: 60 cm Height Large: 55cm Medium: 51cm Small: 47cm | |
Expédié sous 3-5 jours ouvrés
Livraison mondiale — Fait pour durer













