Un meuble de haute qualité pour votre maison. Design élégant et matériaux durables.
Prêt à être expédié | Prix usine direct
16,98 €
Color:
1
À partir de 1 €/mois
Dimensions 425x325x65cm
Composition Particleboard
Poids 365 kg
Expédié sous 3-5 jours ouvrés
Livraison mondiale
Fait pour durer
Là pour vous aider
Référence: 6045
🛋 Tekerlekli Yan Sehpa - 49 cm

Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst tabla yonga levha olup ayaklar 1.kalite metaldir
- ✔️ Ürün tarafınıza DEMONTE olarak gönderilmektedir. (Vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (Matkap ve Tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Kurulum ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere ulaşırsanız video ile sizlere destek olmaktayız
- ✔️ Bu ürün ile salon, oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz kendi fabrikamızda, yüksek teknolojili makinelerde tüm aşamaları özenle kontrolden geçerek üretilmektedir
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst tabla | 41x32 cm |
| Yükseklik | 49cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Facile à installerdır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Largeur | 425 cm |
| Profondeur | 325 cm |
| Hauteur | 65 cm |
| Poids | 365 kg |
| Dimensions : Qualité standard Goldfalez. | |
Expédié sous 3-5 jours ouvrés
Livraison mondiale — Fait pour durer











