Un meuble de haute qualité pour votre maison. Design élégant et matériaux durables.
À partir de 4 €/mois
Expédié sous 3-5 jours ouvrés
Livraison mondiale
Référence: 7075
📚 Bohem 4 Raflı Kitaplık - 150 cm

Evinizde hem şıklığı hem de düzeni bir arada sunan 4 Katlı Metal Gövdeli Çok Amaçlı Raf, modern tasarımı ve sağlam yapısıyla farklı kullanım alanları için mükemmel bir çözümdür.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Dayanıklı Malzeme: Raf tablaları suntalam malzemeden üretilmiş olup, çizilmeye ve darbeye karşı dayanıklıdır
- ✔️ Kenar ve iskelet bölümleri ise 1. kalite sağlam metalden üretilmiştir
- ✔️ Raf Sayısı: 4 adet
- ✔️ Malzeme: Suntalam raf + 1. kalite metal gövde
- ✔️ Kullanım Alanları
- ✔️ Salon-Oturma Odası-Balkon-Çalışma Odası-Ofis-Yatak Odası
- ✔️ Modern, fonksiyonel ve sağlam yapısıyla bu çok amaçlı raf, yaşam alanlarınıza düzen ve estetik katacak
- ✔️ Kullanım Talimatı – 4 Katlı Raf
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Raflar arası mesafe | 38 cm |
| Yükseklik | 150 cm |
| Genişlik | 66 cm |
| Raf Ölçü | 32,5 * 66 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Facile à installerdır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composition: Suntalam
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Suntalam |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Largeur | 153 cm |
| Profondeur | 34 cm |
| Hauteur | 9 cm |
| Poids | 1275 kg |
| Dimensions : Qualité standard Goldfalez. | |
Expédié sous 3-5 jours ouvrés
Livraison mondiale — Fait pour durer











