Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.
Listo para enviar | Precio directo de fábrica
16,98 €
Color:
1
Desde 1 €/mes
Dimensiones 425x325x65cm
Composición Particleboard
Peso 365 kg
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Hecho para durar
Estamos para ayudarte
Referencia: 6047
🛋 Tekerlekli Yan Sehpa - 49 cm

Tekerlekli Yan Sehpa, ile oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst tabla yonga levha olup ayaklar 1.kalite metaldir
- ✔️ Ürün tarafınıza DEMONTE olarak gönderilmektedir. (Vidalama yerleri kapalıdır)
- ✔️ Paket içerisinden çıkan kurulum şablonu ile kurulumunu kolayca ve keyifle yapabilirsiniz
- ✔️ Kolay kurulum için gerekli tüm vida ve aksesuarlar bulunmaktadır
- ✔️ Ürünün montajı oldukça kolaydır. Basit el aletleri ile kolayca kurulum yapabilirsiniz. (Matkap ve Tornavida)
- ✔️ Hızlı ve hatasız kurulum için parça üzerinde kurulum şeması ile uyumlu parça bulunmaktadır
- ✔️ Kurulum ile ilgili her hangi bir sorun ile karşılaştığınızda bizlere ulaşırsanız video ile sizlere destek olmaktayız
- ✔️ Bu ürün ile salon, oturma odanızı daha dekoratif hale getirebilirsiniz. Ürünlerimiz kendi fabrikamızda, yüksek teknolojili makinelerde tüm aşamaları özenle kontrolden geçerek üretilmektedir
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üst tabla | 41x32 cm |
| Yükseklik | 49cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Color | Gordion |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Ancho | 425 cm |
| Profundidad | 325 cm |
| Altura | 65 cm |
| Peso | 365 kg |
| Ürün Ölçüleri: Üst tabla: 41x32 cm Yükseklik: 49cm | |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar











