Kaliteli suntalam'dan üretilen 2 kapaklı, 3 raflı çok amaçlı dolap. Görsel ile birebir gönderim, ücretsiz değişim/iade garantisi. Mutfak, banyo gibi alanlarda kullanıma uygun.
Desde 6 €/mes
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Referencia: 185
🏠 Çok Amaçlı Fırın Dolabı - 86 cm

Kaliteli suntalam'dan üretilen 2 kapaklı, 3 raflı çok amaçlı dolap. Görsel ile birebir gönderim, ücretsiz değişim/iade garantisi. Mutfak, banyo gibi alanlarda kullanıma uygun.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Ürün hem banyo hem mutfak için kullanabilmektedir
- ✔️ Çok amaçlı olan bu dolabımız tamamen 1.kalite suntalam'dan üretilmiştir
- ✔️ Ürün sizlere demonte olarak gönderim sağlanmaktadır. Kurulumu sizlere aittir
- ✔️ Paket içerisinde kurulum için montaj parçaları ve şeması bulunmaktadır
- ✔️ Kargo kaynaklı hasar alma durumunda ücretsiz değişim ve iade imkanınız mevcuttur
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Toplam Yükseklik | 86 cm |
| Toplam En Boy | 72x25 cm |
| Alt Kapaklı Bölme En | 68 cm Yükseklik: 32 cm |
| Üst Kapaksız Bölme En | 50 cm Yükseklik: 32 cm |
| Yan Raflar En Boy | 15x15 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Composición: Suntalam
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Material | Suntalam |
| Ürün Ölçüleri: Toplam Yükseklik: 86 cm Toplam En Boy: 72x25 cm Alt Kapaklı Bölme En:68 cm Yükseklik: 32 cm Üst Kapaksız Bölme En: 50 cm Yükseklik: 32 cm Yan Raflar En Boy: 15x15 cm |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar









