Made from quality materials, this coffee table is surrounded by gold coloured PVC bands and has metal legs. All accessories are included for easy assembly. Delivered in protective packaging.
Desde 2 €/mes
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial
Referencia: 2074
* The edges are covered with 1st class SPECIALLY PRODUCED GOLD PVC tape.
< p>* The material used has TSE, European Union EN, ISO 9001 and FSC certificates.* The feet are 1st quality Metal.
* The packages contain all the necessary screws and accessories for easy installation. accessories are available.
* The product is very easy to assemble. You can easily install it with simple hand tools.
* For fast and error-free installation, there is a part on the part that is compatible with the installation diagram.
* Protective Special Packaging System is Used While Delivering to You.
< p>
Composición: Particleboard
| Color | White |
| Color | Cream |
| Color | Efes |
| Color | Bendir |
| Collections | Gold |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Gold Metal Leg |
| Ancho | 51 cm |
| Profundidad | 10 cm |
| Altura | 91 cm |
| Peso | 6 kg |
| Dimensions Length: 90cm Width: 50cm Height: 42cm | |
Envío en 3-5 días hábiles
Envío mundial — Hecho para durar
















