Kurulumu kolay, kaliteli malzemelerden üretilmiş şık masa. Yonga levha üst tabla, metal profil, özel PVC yan bant ve kolay kurulum için numaralı parçalarla birlikte gelir.
Ab 3 €/Monat
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand
Artikelnummer: 7030
🏠 Bilgisayar Çalışma Masası - 78 cm

Kurulumu kolay, kaliteli malzemelerden üretilmiş şık masa. Yonga levha üst tabla, metal profil, özel PVC yan bant ve kolay kurulum için numaralı parçalarla birlikte gelir.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ Üst Tablalar Yonga Levha
- ✔️ Yan bant özel üretim pvc bant
- ✔️ Montaj / Kurulum: Ürünlerimiz demonte (kurulu olmadan) paketli halde teslim edilir
- ✔️ Kurulum şeması paket içerisinde mevcuttur
- ✔️ Kutu içinde kurulum için gerekli olan tüm aksesuarlar ve bağlantı parçaları bulunmaktadır
- ✔️ Tüm parçalar numaralandırılmış olarak size teslim edilir
- ✔️ Kurulum son derece basittir
- ✔️ Numaralar ile kurulum adımlarını kurulum şeması ile takip ederek kolayca kurulum sağlayabilirsiniz
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Yükseklik | 78 cm |
| Üst Tabla | 90x37 cm |
| Raf Arası Mesafe | 13 cm |


📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Materialien: Particleboard
| Color | White |
| Color | Atlantic Pine |
| Collections | Black Metal Leg |
| Material | Particleboard |
| Foot Style | Black Metal Leg |
| Breite | 925 cm |
| Tiefe | 39 cm |
| Höhe | 11 cm |
| Gewicht | 127 kg |
| Ürün Ölçüleri Yükseklik: 78 cm Üst Tabla: 90x37 cm Raf Arası Mesafe: 13 cm | |
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand — Für die Ewigkeit gebaut









