1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam raf ünitesi, 3 adet raf ve bağlantı vidaları ile birlikte gelir.
Ab 1 €/Monat
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand
Artikelnummer: 104
🧥 3 Raflı Dekoratif Duvar Rafı

1. sınıf malzemeler ve işçilikle üretilen bu şık ve sağlam raf ünitesi, 3 adet raf ve bağlantı vidaları ile birlikte gelir.


✅ Öne Çıkan Özellikler
- ✔️ 1.Sınıf Suntalam
- ✔️ 1.Sınıf PVC Bant
📐 Ürün Ölçüleri
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Beyaz ön raf | uzunluk 60 cm genişlik 9,5 cm |
| Ahşap iç raf | uzunluk 50 cm genişlik 13 cm |

📦 Kargo ve Montaj Bilgisi
📌 Ürün demonte olarak korumalı ambalajla gönderilir.
📌 Kurulumu kolaydır — basit el aletleriyle montaj yapılabilir.
📌 Kurulum şeması ve gerekli bağlantı aparatları pakete dahildir.
📌 Kargo kaynaklı hasar durumunda ücretsiz değişim hakkınız mevcuttur.
⚠️ Not: Görsellerde yer alan dekoratif aksesuarlar ürüne dahil değildir.
Materialien: Suntalam
| Color | White |
| Color | Walnut |
| Material | Suntalam |
| Breite | 135 cm |
| Tiefe | 605 cm |
| Höhe | 8 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Ürün Ölçüleri: *Beyaz ön raf: uzunluk 60 cm genişlik 9,5 cm *Ahşap iç raf: uzunluk 50 cm genişlik 13 cm | |
Versand in 3-5 Werktagen
Weltweiter Versand — Für die Ewigkeit gebaut











